Znajdź aptekę

Wasze historie

Z LINEAVI CZUJĘ SIĘ PEWNIEJSZA SIEBIE I MOJA SYLWETKA Z KAŻDYM DNIEM WYGLĄDA LEPIEJ. LINEAVI JEST PRAWDZIWYM SPRZYMIERZEŃCEM DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Jestem pielęgniarką i moja nocna praca nie zawsze pozwala mi na zbalansowaną dietę, ale z LINEAVI nie muszę zawsze jeść kanapek i podjadać między posiłkami!

Odkryłam LINEAVI przypadkowo i było to idealne spotkanie dla mnie ponieważ jestem wegetarianką. Zanim przystąpiłam do programu, skontaktowałam się z zespołem LINEAVI, który profesjonalnie i z dużą dozą cierpliwości odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał moje obawy. I tak podjęłam wezwanie! Przytyłam kilka kilo zimą i chciałam być znowu w formie przed początkiem lata. Plan Wyszczuplający LINEAVI pomógł mi stracić 4 kilo bez głodowania. W późniejszej fazie programu, używałam LINEAVI, żeby zrównoważyć niewystarczającą ilość snu i odżywić się prawidłowo podczas nocnych zmian w szpitalu (od 19:00 do 7:00). Podczas tych 12 godzin, LINEAVI i talerz warzyw dostarczały mi energii do pracy. Nie muszę już podjadać! Podniosły się moje morale i moja figura z każdym dniem wygląda coraz lepiej. LINEAVI to dużo więcej niż tylko program odchudzający, to także prawdziwy sprzymierzeniec dobrego samopoczucia!