Znajdź aptekę

Wasze historie

MÓJ CEL: BIEGAĆ CORAZ SZYBCIEJ I NABRAĆ DOBRYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

LINEAVI dało mi impuls, którego potrzebowałam!

Udało mi się osiągnąć moje cele: poza zrzuceniem 3,8 kg w dwa tygodnie, poprawiłam moje rezultaty sportowe i zaczęłam się lepiej odżywiać.

LINEAVI było trampoliną, której potrzebowałam żeby poprawić moją aktywność fizyczną w dni słoneczne. Uprawiam jogging dwa do trzech razy w tygodniu i jeżdżę do pracy na rowerze. Niestety, jak każda Francuzka, również uwielbiam jeść i nie zawsze to co jest najzdrowsze. Te dwa tygodnie okazały się dalekie od bycia nie do przezwyciężenia. Łatwo udało mi się przejść fazę ataku, ponieważ dodawałam smaku moim smoothie LINEAVI i wygładzałam ich teksturę za pomocą blendera! Mój ulubiony smoothie to: LINEAVI z łyżeczką oleju sezamowego i łyżeczką kakao bez cukru. Jeżeli podczas drugiej fazy nie miałam akurat ochoty na naturalny smak LINEAVI, dodawałam do mojego smoothie banana lub truskawki – prawdziwa przyjemność!

Pierwsze cztery dni fazy ataku nie były tak trudne koniec końców. Trzeba tylko zmienić mentalność i pić dużo bulionu warzywnego, aby zaspokoić pokusę na słone rzeczy. Utrata wagi jest bardzo szybka już na początku, moje ciało się oczyściło z toksyn, a mój apetyt się uregulował pod koniec programu. Teraz jem odpowiedniej wielkości porcje i nie odczuwam głodu, zwracam uwagę na ilość spożywanych kalorii i uprawiam sport z entuzjazmem. Przede wszystkim czuję się lżejsza i w lepszej formie fizycznie, prawdopodobnie w związku z odpowiednią ilością spożywanych białek w mojej diecie i regularnym ćwiczeniom fizycznym.

Poza zrzuceniem zbędnych kilogramów, podkreśliłam swoje mięśnie i musze powiedzieć, że był to punkt zwrotny w kierunku zdrowszego stylu życia. Czytałam cotygodniowe biuletyny LINEAVI i posty na Facebooku, w których znalazłam wiele cennych porad na temat jak zdrowo się odżywiać. Nie zawahałabym się przed skorzystaniem z programu LINEAVI po raz drugi, na przykład z ich diety detoks!