Znajdź aptekę

Programy Odchudzania

Zrzuć zbędne kilogramy z programem LINEAVI

LINEAVI aktywuje Twój metabolizm bez zagładzania organizmu. Dzięki czterem fazom Wyszczuplającego Planu LINEAVI, wkrótce osiągniesz wymarzoną wagę. Dowiedz się więcej o tym jak przestrzegać diety z LINEAVI ściągając nasz przewodnik wyszczuplający tutaj. Znajdziesz w nim zbalansowane przepisy, przepyszne proteinowe koktajle i wskazówki jak stracić zbędne kilogramy stworzone specjalnie przez naszych specjalistów od żywienia!

1. Faza ataku

Twój metabolizm jest zmodyfikowany, aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej!

Twój metabolizm jest zmodyfikowany, aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej! Trzy posiłki LINEAVI dziennie, każdy przygotowany z wodą i łyżeczką wysokiej jakości oleju roślinnego. Podczas tej fazy możesz również pić bulion warzywny pomiędzy posiłkami LINEAVI. Neutralny smak LINEAVI pozwoli Ci na zmianę smaku i przyjemności poprzez dodanie na przykład cynamonu lub wanilii. Nasze przepisy i rekomendacje są dostępne w sekcji Koktajle. Podczas tej fazy, pomoc Twojemu organizmowi w zresetowaniu metabolizmu jest niezwykle ważna. Dlatego konieczne jest picie 2 do 3 litrów wody dziennie.

2. Faza adaptacji

Proces spalania tkanki tłuszczowej jest aktywowany!

Dwa posiłki LINEAVI i lekki zbalansowany lunch/obiad każdego dnia. Przepisy na główny posiłek dnia powinny być niskie w węglowodany, tak aby proces spalania tłuszczu mógł odpowiednio funkcjonować. Jeżeli Twój harmonogram dnia jest ograniczony, możesz zamienić lunch na kolacje. Niemniej, bardzo ważne jest, aby nie jeść produktów bogatych w węglowodany takich jak makaron, ziemniaki czy chleb. Spożywanie bardzo małej ilości węglowodanów ma pozytywny efekt na odchudzanie. Ta zasada obowiązuje również podczas innych faz naszej diety.

3. Faza konsolidacji

Twój metabolizm jest teraz utrzymywany na pełnych obrotach i funkcjonuje najlepiej.

Celem tej fazy jest ustabilizowanie wysokiej aktywności Twojego metabolizmu. Tylko jeden z posiłków jest zastąpiony LINEAVI, a dwa pozostałe są dokładnie przygotowane według dietetycznych przepisów LINEAVI. Jeżeli jest to konieczne, możesz zmieniać porę dnia w której jesz posiłek LINEAVI. Możesz wtedy spróbować jednego z naszych przepysznych przepisów śniadaniowych i zastąpić obiad lub kolacje posiłkiem LINEAVI. Najlepsze rezultaty są obserwowane, kiedy posiłek LINEAVI jest spożywany na kolację.

4. Faza stabilizacji

Podczas fazy stabilizacji, zalecane jest korzystanie z naszych dietetycznych przepisów LINEAVI dla wszystkich 3 posiłków dnia. Aby utrzymać aktywny metabolizm lub odrobić ciężki posiłek, po prostu zastąp jeden z posiłków szklanką LINEAVI lub dodaj 50 gram LINEAVI do Twojego śniadania. Celem naszych przepisów jest utrzymanie Twojej nowej wagi lub sprzyjanie dalszej utracie kilogramów.