Znajdź aptekę

Zrzuć zbędne kilogramy z programem LINEAVI

LINEAVI aktywuje Twój metabolizm bez zagładzania organizmu. Dzięki czterem fazom Wyszczuplającego Planu LINEAVI, wkrótce osiągniesz wymarzoną wagę. Dowiedz się więcej o tym jak przestrzegać diety z LINEAVI ściągając nasz przewodnik wyszczuplający tutaj. Znajdziesz w nim zbalansowane przepisy, przepyszne proteinowe koktajle i wskazówki jak stracić zbędne kilogramy stworzone specjalnie przez naszych specjalistów od żywienia!

1. Faza ataku

Twój metabolizm jest zmodyfikowany, aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej!

Twój metabolizm jest zmodyfikowany, aby przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej! Trzy posiłki LINEAVI dziennie, każdy przygotowany z wodą i łyżeczką wysokiej jakości oleju roślinnego. Podczas tej fazy możesz również pić bulion warzywny pomiędzy posiłkami LINEAVI. Neutralny smak LINEAVI pozwoli Ci na zmianę smaku i przyjemności poprzez dodanie na przykład cynamonu lub wanilii. Nasze przepisy i rekomendacje są dostępne w sekcji Koktajle. Podczas tej fazy, pomoc Twojemu organizmowi w zresetowaniu metabolizmu jest niezwykle ważna. Dlatego konieczne jest picie 2 do 3 litrów wody dziennie.

2. Faza adaptacji

Proces spalania tkanki tłuszczowej jest aktywowany!

Dwa posiłki LINEAVI i lekki zbalansowany lunch/obiad każdego dnia. Przepisy na główny posiłek dnia powinny być niskie w węglowodany, tak aby proces spalania tłuszczu mógł odpowiednio funkcjonować. Jeżeli Twój harmonogram dnia jest ograniczony, możesz zamienić lunch na kolacje. Niemniej, bardzo ważne jest, aby nie jeść produktów bogatych w węglowodany takich jak makaron, ziemniaki czy chleb. Spożywanie bardzo małej ilości węglowodanów ma pozytywny efekt na odchudzanie. Ta zasada obowiązuje również podczas innych faz naszej diety.

3. Faza konsolidacji

Twój metabolizm jest teraz utrzymywany na pełnych obrotach i funkcjonuje najlepiej.

Celem tej fazy jest ustabilizowanie wysokiej aktywności Twojego metabolizmu. Tylko jeden z posiłków jest zastąpiony LINEAVI, a dwa pozostałe są dokładnie przygotowane według dietetycznych przepisów LINEAVI. Jeżeli jest to konieczne, możesz zmieniać porę dnia w której jesz posiłek LINEAVI. Możesz wtedy spróbować jednego z naszych przepysznych przepisów śniadaniowych i zastąpić obiad lub kolacje posiłkiem LINEAVI. Najlepsze rezultaty są obserwowane, kiedy posiłek LINEAVI jest spożywany na kolację.

4. Faza stabilizacji

Podczas fazy stabilizacji, zalecane jest korzystanie z naszych dietetycznych przepisów LINEAVI dla wszystkich 3 posiłków dnia. Aby utrzymać aktywny metabolizm lub odrobić ciężki posiłek, po prostu zastąp jeden z posiłków szklanką LINEAVI lub dodaj 50 gram LINEAVI do Twojego śniadania. Celem naszych przepisów jest utrzymanie Twojej nowej wagi lub sprzyjanie dalszej utracie kilogramów.

1 tydzień aby zwiększyć Twoją energię z naszym programem oczyszczającym LINEAVI

Dieta detoks LINEAVI pomoże Ci oczyścić Twój organizm i przywróci mu witalność! Raz lub dwa razy w roku, możesz skorzystać z naszego programu oczyszczającego. Nasza Dieta detoks LINEAVI jest podzielona na 3 fazy i trwa tylko 7 dni. Jej unikalna formuła oczyści Twój organizm z toksyn i pozwoli Ci bezpiecznie oddychać nową energią. Daj swojemu ciału odetchnąć i przyczyń się do własnego lepszego samopoczucia! Odkryj porady zdrowotne i nasz specjalny plan posiłków ściągając broszurę o naszym programie oczyszczającym tutaj!

1. Faza eliminacji

Zalecamy rozpoczęcie fazy eliminacji naszego programu oczyszczającego w weekend. Aby odciążyć Twój układ trawienny i metabolizm, wyeliminuj ze swojej diety słodycze, produkty zawierające mąkę, kawę, nabiał i czerwone mięso.

Aby przygotować Twój metabolizm na fazę oczyszczania, Twoje posiłki będą się składać z 3 koktajli LINEAVI i przekąski po południu. Celem tej fazy jest odciążenie Twoich jelit, wątroby i nerek i poprawienie krążenia krwi. Dlaczego nie rozpocząć Twojego dnia naparem z imbiru?

2. Faza detoksykacji

Celem tej fazy jest eliminacja substancji szkodliwych z Twojego organizmu. Rezultat: Twoje ciało jest oczyszczone i gotowe na nowy początek!

Przygotuj 2 koktajle LINEAVI, jedną przekąskę i jeden lekki posiłek składający się głównie ze świeżych warzyw i przypraw, tak aby metabolizm był cały czas pobudzony. Dobre samopoczucie zagwarantowane.

3. Faza adaptacji

Podczas tej fazy nie pijesz już koktajli LINEAVI. Celem fazy adaptacji jest powrót do zbalansowanej i zróżnicowanej diety opartej na wysokiej jakości produktach. Sprawdź dania i przepisy LINEAVI tutaj.
Podczas fazy adaptacji możesz z powrotem wprowadzić kawę do Twojej diety.

Dieta Bikini

Dla tych, którzy nie mają czasu, aby zastosować nasz czterofazowy Program Wyszczuplający mamy rozwiązanie: Dieta Bikini! Dzięki naszej Diecie Bikini, Twój organizm otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze i proces spalanie tłuszczu jest aktywowany! Ściągnij naszą broszurę o programie bikini tutaji znajdź tam wszelkie informacje i porady, które pozwolą Ci odnieść sukces z tą dietą!

LINEAVI 3 razy dziennie

Podczas pierwszego tygodnia, będziesz zastępować wszystkie 3 posiłki koktajlami LINEAVI. Jedyne co musisz zrobić to dodać 50 gram proszku LINEAVI i łyżeczkę wysokiej jakości oleju roślinnego do 200 ml wody. Potrzebujesz inspiracji? W naszej sekcji Koktajle znajdziesz wiele pomysłów, które pozwolą Ci spróbować różnych smaków dla Twoich koktajli LINEAVI. Możesz także pić przygotowany w domu bulion warzywny (przepis tutaj) , który dostarczy Twojemu organizmowi więcej substancji bioaktywnych.

Lekki posiłek każdego dnia

Podczas drugiego tygodnia, będziesz zastępować śniadania i kolacje koktajlami LIENAVI; a podczas lunchu, zalecamy jedzienie chudej ryby lub chudego mięso z warzywami lub świeżą sałatką. Możesz także kontynuować picie bulionu warzywnego w dowolnej ilości.