Znajdź aptekę

Jak proteiny LINEAVI pomagają Ci schudnąć?

Zwiększenie spożycia białka może pomóc w utracie zbędnych kilogramów. Ale w jaki sposób? Białka wymagają bardziej intensywnego trawienia, zwiększając pracę metabolizmu i prowadzą do wyższego zużycia energii, czyli spalasz więcej kalorii!

Białka również dłużej się trawią. Tak więc, uczucie pełności przychodzi wcześniej i napady głodu później. Białka są również idealne dla utraty tkanki tłuszczowej, a nie mięśni.

Twój organizm wykorzystuje aminokwasy białek przy budowaniu mięśni, co wzmacnia Twoje ciało i sprawia, że jest bardziej stonowane. Białka także pomagają w spalaniu kalorii, nawet jeśli nie jesteś aktywny fizycznie – chociaż ćwiczenia sprawią, że Twoja dieta będzie jeszcze bardziej optymalna.

Dietetycy LINEAVI zalecają między 1 a 2 g chudego białka w stosunku do Twojej wagi (1-2 g na kg). Co stanowi około 70 do 140 g dziennie.
LINEAVI oferuje wysokie spożycie chudego białka sojowego, groszku, ryżu i serwatki - idealne połączenie niezbędnych aminokwasów, zawierający BCAA (rozgałęziony łańcuch boczny aminokwasu), który pomaga utrzymać i poprawia masę mięśniową Twojego ciała.

Holistyczna koncepcja LINEAVI wspiera Cię przez cały czas: wyjaśniamy Ci, gdzie znaleźć chude białko i dodajemy co tydzień nowe przepisy LINEAVI, które są bogata w chude białko, węglowodany bogate w błonnik i zdrowe tłuszcze.

Dla dobrego samopoczucia!
Juliane
Twoja dietetyczka LINEAVI